Ekibimiz

 

Kurucumuz

Psikolojik Danışman

Fatma KILAVUZ

          1978 Adıyaman doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Adıyaman’da tamamlamıştır. 1998 yılında MARMARA ÜNİVERSİTESİ Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazanmış 2-3 yıl eğitimine devam ettikten sonra elinde olmayan nedenlerden dolayı belirli bir dönem eğitimine ara vermiştir. Bu arada evlenmiş ve 3 çocuk sahibi olmuş ve eğitimini 3 çocuk annesi olarak tamamlamıştır.

          2010 yılından beri Kişisel Psikolojik Terapilerle ilgilenmekte ve terapistlik yapmaktadır. Genel olarak Çocukların Okul Sorunları, Çocukların Psikolojik Gelişim Takipleri ve özellikle Öğrenme Güçlü konularında özel eğitimler alarak kendini geliştirmiş ve bu olanlarda çalışmalara devam etmektedir.

Özellikle Çözüm Odaklı Terapi ile ilgili almış olduğu eğitimlerin verimli sonuçlarını kullanarak yapmış olduğu terapilerde son derece başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Gerek orta ve lise öğrenim yaşamı boyunca gerekse de yükseköğrenimi sırasında ve sonrasında birçok sivil toplum kuruluşunda kurucu, yönetici, gönüllü olarak bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir.

         Almış Olduğu Eğitimler:

      • Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Lisans)

      • Çözüm Odaklı Terapi ve uygulamaları : Arka Bahçe Danışmanlık (Olcay GÜNER)

      • Bilişsel Davranışçı Terapi : Yrd. Doç. Dr. Seval ERDEN

      • Öğrenme Güçlüğü eğitimi

      • WISC-R eğitimi

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yönetim & Organizasyon 

Girişim Uzmanı

Ali KILAVUZ

1975 yılında doğduğu şehir olan K.MARAŞ ta çocukluk çağından itibaren tekstil ile tanışmış pamuk tarlalarında ve çırçır işletmelerinde hayata merhaba demiş bir tekstil alaylısıdır. Daha sonraki yıllarda 1990' ların başında İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ. End. Elektronik bölümünde okumuş ve “ Tekstil makineleri bilgi sistemleri, tasarım ve kontrolü ” konusunda stajlarını yapmış çeşitli işletmelerde çalışarak konusu üzerine uzmanlaşmıştır. 1990 ların sonunda MARMARA ÜNİVERSİTESİ de Tekstil boya-apre alanında 4 yıl daha eğitim görerek “ Tekstilde Yardımcı Kimyasal maddeler ” konulu tezini vermiş ve ticari kariyerine devam etmiştir.

Ticaret hayatı bir yandan devam ederken; 2002 - 2012 Yıllarında MARMARA ÜNİVERSİTESİ Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme dalında Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans eğitimi almış ve “ ÖRGÜTSEL EKOLOJİ KURAMININ ÖRGÜTLERDE / İŞLETMELERDE KARAR VERME SÜREÇLERİNE ETKİSİNİN İNCELENMESİ ” konulu çalışması ile yüksek lisansını tamamlamıştır. Örgüt/işletmelerin çevrelerindeki değişimlerden nasıl etkilendikleri, almış oldukları kararların sürdürülebilirliğe etkileri konusunda uzmanlaşmıştır. “ Girişimcilik ve entelektüel sermaye ilişkisi “ gibi konularda yüksek lisans eğitimi haricinde de çok sayıda özel eğitim alarak “ Girişim Danışmanlığı ” konusunda çalışmalara devam etmektedir.

Teknik Emprime A.Ş., Güven Boya Apre A.Ş., Furkan Tekstil A.Ş. ve son olarak 2003-2014 yılları arasında kurucularından biri, ortağı ve yöneticisi olduğu bir firmada 4,5 yılı genel müdürlük olmak üzere 11 yıl çalışmıştır. Bu süre zarfında firmanın TEKNİK TEKSTİL işletmesine dönüşmesi projesini başarı ile yürütmüştür.

Hali hazırda kurucusu olduğu (2014-Mart) KAVİLTEX TEK. TEKS. DANIŞMANLIK SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ de çalışmalara devam etmektedir.

Hizmet ve danışmanlık sektörlerinde de ticari faaliyetleri bulunmakta, Yönetim ve Organizasyon Danışmanlığı, Girişim Danışmanlığı ve Teknik Tekstil Danışmanlığı hizmetlerini yürütmektedir.

Aynı zamanda ANESİAD (Anadolu Esnaf Sanayici Ve İşadamları Derneği) Kurucu başkanlığı görevini sürdürmekte, birçok sivil toplum kuruluşunda üyelik ve yöneticiliği devam etmektedir.

Reaksiyon Danışmanlık Merkezinin kurulması, işletilmesi ve yönetilmesi ile ilgili danışman olarak destek vermekte, insan ve iş yaşamı ilişkileri konularında gelebilecek danışan sorunları ile ilgilenmektedir.

 

İletişim

   info@reaksiyondanismanlik.com

  +90 216 344 15 66

  +90 530 924 94 40

  Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi

   No:69/6 Öztürk İş Merkezi (Kat:3), 34782

   Çekmeköy/İstanbul